Hakkımızda

Otopark sistemleri ve otoparklar için gerekli olan malzemelerin üretimi konusunda faaliyet gösteren BOSTANCIOĞLU Otopark Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. kendi ürettiği ürünlerinde tescilli olarak AL-DE markasını kullanmaktadır. Sektördeki 28 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde Türkiye çapında kendi alanında önemli bir pazar payına sahiptir.


AL-DE Otopark Sistemleri Türkiye'de yine bir ilki başararak Mantar bariyerini ilk üreten firma sıfatını kazanmıştır. 1983'ten bu güne kadar öncü olmayı hep başardık. Gereksinimleri en iyi çözümlerle, en iyi kalitede ve doğru fiyatlarla ürettik. Yaşamı kolaylaştırırken estetik öğeleri göz ardı etmedik. AVM'ler, siteler, oteller, hastaneler, bankalar, konsolosluklar, belediyeler ve çeşitli devlet kuruluşları ürünlerimizi kullanmaktadır. Otopark ürünleri üretim sektöründe ürün çeşidi ve kapasitesi en yüksek firmalardanız. 2010 yılı ortalarında firmamız ISO 9001 belgesini almaya hak kazanmış olup ürünleri içinde CE kalite belgesi alarak ürün kalitesini belgelendirmiştir.

Mevcut ürünlerimizi geliştirmek ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda portföyümüze yeni model ürünler ilave edip, müşterilerimizi mutlu etmeye, sorunlarına çözüm bulmaya, kaliteyi daha yukarıya taşımaya yani öncü olmaya devam edeceğiz.